Hvem er vi?

Revisorhuset AS er et mindre revisjonsselskap med kontor i Schwensens gate 5 på St. Hanshaugen i Oslo.
Vi har kunder over hele landet innenfor et stort antall forskjellige bransjer. Våre revisorer har lang og variert praksis, og bidrar gjerne i tillegg som sparringspartner for deg og ditt selskap.

For selskaper som ikke har revisor, bistår vi i tillegg med utarbeidelse av offentlig regnskap og skattemelding gjennom vårt datterselskap Regnskapshuset Akershus AS.

Ansvarlige revisorer


Kai-Magnar Killingmo *
90 62 02 07
killingmo@revisorhuset.no


Torbjørn Olsen *
90 11 19 93
olsen@revisorhuset.no


Edvard Christiansen *
97 67 96 78
christiansen@revisorhuset.no


Joakim Ellis **
95 75 08 21
ellis@revisorhuset.no

Senior rådgiver


Niels E. Borg **
23 20 31 00
borg@revisorhuset.no


* Registrert revisor

** Statsautorisert revisor

Revisormedarbeidere


Jovar Bakken
91 53 23 63
bakken@revisorhuset.no


Ole Christian Petersheim **
47 64 35 82
petersheim@revisorhuset.no


Martin Killingmo
95 11 72 79
m.killingmo@revisorhuset.no


Tonje Kristoffersen Rue
93 61 15 14


Erlend André Iversen
48 05 62 84

Sekretariat


Sissel Hansen
23 20 31 00